Blog

Yetim çocuklarımız için bakımının üstlenildiği yetimhaneler yapmaktayız...

Vekaletinizle kestiğimiz Adak, Akika ve Şükür kurbanlarının etlerini yüzlerce ihtiyaç sahibi ile paylaşıyoruz.. ADAK, AKİKA VE ŞÜKÜR KURBANLARINI NEREDE VE NASIL KESİYORSUNUZ ? Adak, Akika ve Şükür kurbanlarınızı belirlediğimiz kesimhanelerde vekaletinizle keserek, eğitim kurumlarında, yemek..

Medeniyetlerin kurulup yıkılmasında etkin olan, binlerce yıl savaş sebebi olarak görülmüş ve dünya nüfusunun hızlı artışına paralel olarak her geçen yıl daha büyük bir ihtiyaç haline gelen su, özellikle Afrika kıtasının en büyük imtihanlarından birisidir. Su sıkıntısı yaşanan bölgelerde açıklan su ..

İhtiyaç sahiplerine gıda ve kıyafet yardımı sağlamaktayız. ..

VUSLAT DERNEĞİ HZ. AYŞE VAKFI GÖNÜLELİ DERNEĞİ TADD DERNEĞİ HİKMET DER SİİRT VAKFI İTTİFAK FEDERASYONU FETHİYE CAMİİ İHH BELÇİKA KARAPÜRÇEK DERNEĞİ HİRA NUR DERNEĞİ ULUÇINAR DERNEĞİ HİCRET DERNEĞİ BAFRAYOLU DER HUZURYOLU DERNEĞİ MİLAD DERNEĞİ AYSİMA DERNEĞİ..

İFTAR PROJESİ RAMAZAN ERZAK PROJESİ KURAN-I KERİM PROJESİ ADAK-AKİKA-SADAKA PROJESİ KUYU PROJESİ SÜNNET PROJESİ KURBAN PROJESİ CAMİ PROJESİ CAMİ TEFRİSAT PROJESİ OKUL-SIRA-KIRTASİYE PROJESİ YETİM ÇOCUK BAKIM PROJESİ YETİM ÇOCUK GİYDİRME PROJESİ..